Inherent Statues Mod, doğrudan hayatta kalma modunda özel eşya, blok ve metin ekranları oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Mod, Yaratıcı moda veya harici programlara ihtiyaç duymadan dekorasyonları konumlandırmanız, döndürmeniz ve ölçeklendirmeniz için gereken araçları sunar. Dünyanızda tamamen bozulmadan kalan detaylı mobilyalar, raflar ve aksesuarlar tasarlayabilirsiniz. Ayrıca çok oyunculu dünyalarda da çalışır, böylece diğer oyuncularla birlikte dekorasyon yapabilirsiniz.

Inherent Statues Mod

Özellikler:

  • Yaratıcı moda geçmeden eşya, blok ve metin ekranları oluşturmanıza olanak tanır.
  • Yerleştirilen her ekran için konum, döndürme ve ölçekleme üzerinde tam kontrol sağlar.
  • Çok oyunculu sunucularda çalışır, böylece arkadaşlarınızla birlikte yapılar dekore edebilirsiniz.
  • Yerleştirilen tüm dekorasyonların dünyanızda kalıcı olarak çalışmasını sağlar.
  • Karmaşık menüler olmadan modelleri ayarlamak için etkileşimli bir sohbet arayüzü kullanır.

Nasıl Kullanılır:

  1. Ana elinizde bir Esinti çubuğu (Breeze rod) tutun.
  2. Çubuğu bir düzenleme aracına dönüştürmek için sohbet kutunuzdaki Get Wand istemine tıklayın.
  3. Sohbet kontrol menüsünü açmak için bir eşya, blok veya metin ekranı seçin.
  4. Ekranınızı yapınıza uyacak şekilde taşımak, döndürmek ve ölçeklendirmek için ekrandaki sohbet düğmelerini kullanın.

Ekran Görüntüleri:

A wooden sword lies on the floor in front of a stone archway
Taş bir kemerin önünde yerde duran tahta bir kılıç
Using the Inherent Statues Mod to adjust a wooden sword display in Minecraft
Minecraft’ta tahta bir kılıç ekranını ayarlamak için Inherent Statues Mod kullanımı
Using Inherent Statues Mod to rotate a wooden sword with circular tools
Dairesel araçlarla tahta bir kılıcı döndürmek için Inherent Statues Mod kullanımı
Adjusting a wooden sword display using colored axis lines in Minecraft
Minecraft’ta renkli eksen çizgilerini kullanarak tahta bir kılıç ekranını ayarlama
Inherent Statues Mod interface for editing item and block displays in survival
Hayatta kalma modunda eşya ve blok ekranlarını düzenlemek için Inherent Statues Mod arayüzü
Cozy bedroom interior decorated with custom furniture and a red flower pot
Özel mobilyalar ve kırmızı bir saksı ile dekore edilmiş rahat yatak odası iç mekanı
Purple carpet display placed at an angle on a stone brick floor
Taş tuğla zemin üzerinde açılı olarak yerleştirilmiş mor halı ekranı
Floating enchanted pickaxe and eye of ender items in a storage room
Bir depo odasında havada asılı duran büyülü kazma ve ender gözü eşyaları

Inherent Statues Mod İndirme Bağlantıları

Filtrele

Minecraft için 26.2, 26.1.2, 26.1.1

Fabric, Forge, NeoForge 436 KB Aug 23, 2026

Minecraft için 1.21.8, 1.21.7, 1.21.6

Fabric, Forge, NeoForge 205 KB Aug 23, 2026
Bu gönderiyi puanlamak için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]